Mundësi punësimi

    Kompania #Albed me seli në Vushtrri e cila merret me përpunimin e drurit, kërkon ti punësoj dy student/inxhinier të Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike si operator me CNC makine dhe dizajnim të produkteve të drurit me AutoCAD.

    Kandidatët e interesuar duhet ta dërgojnë një CV në e-mail adresën: [email protected] ose të kontaktojnë direkt ne numrin e telefonit: +383 45 504 776 / +383 28 573 573.

    Me shumë detaje rreth veprimtarisë se kësaj kompanie mund ti gjeni në ueb faqen e kompanisë: www.albedfurniture.com


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567