Mbrojtja e parë punimit të diplomës online në FIM

  Të nderuar

  Sot me 06.04.2020 me fillim në ora 10:00 është realizuar mbrojtja e punimit të diplomës Bachelor, e para online në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike, nga studenti Besnik Emërllahu, programi i studimeve: Komunikacion dhe Transport.

  Mbrojtjen e diplomës e hapi dekani Prof. Dr. Ahmet Shala.

  Mbrojtja e punimit te diplomës u realizua para komisionit në përbërje:
  1. Prof. Dr. Ilir Doçi, kryetar
  2. Prof. Dr. Arbnor Pajaziti, mentor-anëtar
  3. Prof. Ass. Dr. Ramadan Duraku, anëtar  Besnikut dhe studentëve të FIM-së ju urojmë suksese.

  Menaxhmenti FIM


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456