Mbrojtja e parë e punimit të diplomës Master, online në FIM

  Të nderuar

  Sot me 29.04.2020 me fillim në ora 11:00 është realizuar mbrojtja e punimit të diplomës Master, e para online në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike, nga studenti Orlat Tafilaj, me titull: Aplikimi i GPS-GIS-it në Trafik dhe Transport për Komunën e Prishtinës. Programi i studimeve: Komunikacion.

  Mbrojtja e punimit te diplomës u realizua para komisionit në përbërje:
  1. Prof. Dr. Ahmet Shala, kryetar
  2. Prof. Dr. Arbnor Pajaziti, mentor-anëtar
  3. Prof. Asoc. Dr. Ferat Shala, anëtar

  Orlatit dhe studentëve të FIM-së ju dëshirojmë suksese.

  Menaxhmenti FIM
Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456