Lista e studentëve për pjesëmarrje në kollokfium nga lënda Gjuhë Gjermane I dhe II

    Listen e studentëve për pjesëmarrje në kollokfium nga lënda Gjuhë Gjermane I dhe II, mund ti gjeni sipas lendeve:

    Gjuhe Gjermane I
    Gjuhe Gjermane II


    Mësimëdhënsja e lëndës:
    Dr.sc. Arlinda Dushi


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567