Lista e studentëve me të drejtë vote në zgjedhjet studentore 2020(Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike)

    Të drejtë vote në zgjedhjet studentore kanë studentët të cilat e kanë regjistruar semestrin veror 2019/2020.
    Studentët që emrat e tyre nuk figurojnë në këtë listë kan të drejtë ankese dhe ato ankesa t’i parashtrojnë në KQZ (zyra në Rektorat), deri me datën 14.03.2020, në ora 16:00.

    Lista studentëve me të drejte vote.

    Formulari i ankesave
Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456