Ligjëratë nga Profesoresha e Universiteti Politeknik të Tiranës Dr. Sc VALMA PRIFTI me temën: “Operacionet fillestare dhe operacionet e avancuara të biznesit ndërkombëtar”

  Ditën e Premte me datë 22.05.2020 ora 11:00 mbanë ligjëratë online- Google Meet  me studentët e Departamentit të Inxhinierisë Industriale dhe Menaxhmentit Profesoresha nga Universiteti Politeknik i Tiranës Dr. Sc VALMA PRIFTI me temën:
   “Operacionet fillestare dhe operacionet e avancuara të biznesit ndërkombëtar

       
  Prishtinë, 14.05.2020                                                      Prof.  Dr. Mirlind Bruçi
                                                                                     email: [email protected]
                                                                                     tel: +38344503577

                                                                                      Prof. Dr. Ramë Likaj
                                                                                      email: [email protected]
                                                                                      tel: +38344214947
Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456