Ligjeratë nga Ministrja e MEPTINIS Rozeta Hajdari me temën: “Investimet dhe mbështetja e sektorit privat ne RKS, rritja e cilësisë dhe standardeve të produkteve të Kosovës”

  Ditën e ënjtë me datë 14.05.2020 ora 11:00 mbanë ligjëratë online- Google Meet  me studentët e Departamentit të Inxhinierisë Industriale dhe Menaxhmentit (Lënda: Inxhinieria Industriale dhe  Sistemet fleksibile prodhuese ) Ministrja e MEPTINIS Rozeta Hajdari me temën:
   “Investimet dhe mbështetja e sektorit privat ne RKS, rritja e cilësisë dhe standardeve të produkteve  të Kosovës”

       
  Prishtinë, 12.05.2020                                                         Prof.  Dr. Mirlind Bruçi
                                                                                      email: [email protected]
                                                                                      tel: +38344503577Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456