Ligjeratë e Ministrit të Inovacionit Besim Beqaj

    Të Nderuar,

    Ftoheni të merrni pjesë në ligjeratën informuese të Ministrit të Inovacionit Zt. Besim Beqaj, më 01 Shkurt 2018, salla 440 ora:10:00.
    Tema: Themelimi i Qendrave Inovative dhe mundësia e bashkëpunimit të FIM-së me këto Qendra.

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789