Lajmërohen studentët se mësimi për Vitin I Master fillon me datën 16.11.2020, e Hënë

    Në mësim marrin pjese studentët që jane pranuar ne afatin e konkursit, dhe studentet perserites. Mësimi përmban Ligjerata dhe ushtrime. Mesimi mbahet online në platformen Google Meet. Secili student duhet të kete email te tij zyrtar  @student.uni-pr.edu. Nese ende nuk e ka e-mail zyrtar, do te ftohet ne email privat.
    Profesoret dhe asistentet do te bejne ftesen te secili student.  
    Studentet e pranuar duhet te regjistrojne Semestrin I me kohe, sepse me vone ftesat behen vetem per studentet qe regjistrohen ne SEMS.

    Orari është i publikuar në vegzën:

    Orari i mësimitArkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456