Lajmërim për ID Kartela

    Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë BACHELOR dhe MASTER për vitin akademik 2017/2018, të të gjitha drejtimeve se  ID kartelat mundeni me i marrë tek shërbimi i studentëve çdo dite pune me palë.

    Me veti të keni leternjoftimin për identifikim.
Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 5 6 789
1011 12 13141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567