Lajmërim

  Lajmërim Lajmërohen studentët e studimeve MASTER, se Provimet nga
  lëndët:
  - PËRPUNUESHMËRIA E METALEVE
  - MAKINAT METALPRERËSE
  - EKSPLOATIMI DHE MIRËMBAJTJA E MAKINAVE dhe
  - PAJISJET NDIHMËSE

  mbahen me datën 13.07.2012 (e Premte),
  në ora 09:00 në sallën 748.
  Vërejtje: Të interesuarit duhet të lajmërohen te Arsimtari i lëndës në
  kabinetin 731.

  Prishtinë, 24.06.2012                                              Arsimtari i lëndës
                                                                                  ______________

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456