Lajmërim

  Lajmërim Lajmërohen studentët e studimeve MASTER, se Provimet nga lëndët:
  - CIM (907)
  - MENAXHIMI I KUALITETIT (905) dhe
  - PËRPUNIMI ME DEFORMIM II (802)

  mbahen me datën 30.05.2012 (e Mërkure ), në ora 13:00 në sallën 726.
  Vërejtje: Studentët e interesuar duhet paraprakisht ta konfirmojnë pjesëmarrjen
  në email: [email protected]

  Prishtinë, 24.05.2012

  Arsimtari i lëndës
  Dr.Sc. Mirlind Bruçi, Prof.Asc.

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456