Lajmërim

    Lajmërohen studentët dhe profesorët se mësimi në semestrin veror  2017/2018 fillon të Premtën, më datë 16.02.2018.

    Orari mund ta gjeni duke klikuar këtu.

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789