Konkurs

    Ne perputhje me Marreveshjen e Bashkepunimit me date 10.11.2014, ne mes te Universitetit te Prishtines "Hasan Prishtina" Fakulteti i Ndertimtarise dhe Arkitektures dhe N.T.P "M-technologie" SH.P.K,shpallim:

    KONKRSArkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567