Konkurs Intern - Përsëritje

    Duke u bazuar ne nenin 76 të Statutit të UP dhe kërkesave nga departamentet , Fakultetit i Inxhinierisë Mekanike për angazhim të personelit mësimor për vitin shkollor 2014/15 shpall :

    KONKURS INTERN


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567