Kërkesë për punësim nga kompania Green House sh.p.k Pejë

  Kompania Green House sh.p.k në Pejë, mirret me prodhimin e shtëpive të parafabrikuara nga druri dhe eksportojmë e operojmë që tri vite.
  Kompania eshte duke e zgjeruar prodhimin, dhe jemi në kërkim të një operatori i cili e njeh dhe punon shumë mirë me makinën CNC, ne kemi një kërkesë qe te informoni studentet apo ish-studentet e diplomuar nga  Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike që të paraqiten në kompani.

  Kërkesat janë këto:

  KUALIFIKIMET:

  • Diplome të fakultetit, dega inxhinieri mekanike / mekatronike ose të ketë së paku 2 vite përvojë pune në makina me komande numerike (CNC)
  • Mosha e kërkuar mbi 23 vjeç.
  • Komunikativë dhe fleksibil në punë.
  • Përshtatje në punë ekipore.
  • Njohuri të mirë të gjuhës Angleze.

  Konkursi është i hapur deri me daten 20.04.2019
  Vendi i punës : Fshati Radac, Komuna e Pejës

  CV te interesurit mund te i dergojne ne Email: [email protected]


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567