Kafe dhe disktuim me Rektorin e Universitetit

  Kafe dhe disktuim me Rektorin e Universitetit Të dashur studentë,

  Kafenë e parë me studentët, rektori Dema e konsideroi si kafenë më të mirë që ka pirë ndonjëherë. Pas takimit të këndshëm që pati me studentët, një muaj më parë, Rektori sërish ju fton për të pirë kafe së bashku.
  Ejani të mërkurën (12 dhjetor) në Qendrën për Zhvillim të Karrierës dhe shfrytëzojeni rastin që të bisedoni me rektorin lidhur me krijimin e klubeve të studentëve në UP. Rektori juaj është çdo herë i gatshëm t’i dëgjojë idetë tuaja, andaj ejani dhe ndani ato me ne!


  Konfirmo pjesëmarrjen duke e plotësuar formularin në këtë
  link: https://goo.gl/forms/RIBamwnCH5A1xkVl1
  Nxitoni! Vendet janë të limituara!

  #UnëJamUP

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
12 3 4567
8 91011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234