KONKURS PLOTËSUES PËR BACHELOR – AFATI I DYTË

    Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se Universiteti i Prishtinës "HASAN PRISHTINA" / Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike e shpall të hapur konkursin për plotësimin e vendeve të paplotësuara nga afati i parë i konkursit për pranimin e studentëve të rinj në vitin e parë të studimeve themelore Bachelor, për vitin akademik 2019/2020.
    Gjithsej janë 320 studentë që do të kenë fatin të bëhen pjesë e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike, në afatin e dytë të konkursit të këtij viti akademik.
    Aplikimi për vendet e paplotësuara do të zgjas deri më datën 19 shtator 2019, ora 16:00.

    Për të kuptuar më shumë rreth kushteve të aplikimit, ju lutem klikoni këtu.


    Më shumë informacione për përmbajtjen e programeve studimore të vlerësuara nga ekspertet ndërkombëtar dhe të akredituara nga Agjencia e Kosovës për Akreditim mund ti gjeni në duke klikuar këtu.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567