Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake

    Gjatë dy javëve të fundit në rektorat kemi pranuar kërkesa të shumta të studentëve të cilët janë pranë mbrojtjes së temave të diplomës apo edhe të atillë që kanë mbrojtur temën por që nuk kanë paguar obligimet e pagesës së disa semestrave me arsyetimin se nuk kanë ditur se duhet paguar semestrat.
    Në konsultim me rektorin u pajtuam që t'a hapim SEMS për regjitrim të semestrave dhe kryerje të obligimeve të mbetura duke filluar nga data 13.05.2019-17.05.2019.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567