Ftohen që të fotografohen për ID kartelë studentat qe nuk e kanë kryer deri tash fotografimin

    Ftohen studentat e vitit të I-rë të studimeve Bachelor dhe Master në FIM që ta kryejnë fotografimin me datë 16.12.2013 (e hënë) nga ora 09:00 - 12:00 & 13:00 - 15:00 , kjo vlenë për ata që nuk e kanë kryer deri tash fotografimin. Fotografimi bëhet në zyren 407.

     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567