Fotografimi i studentëve të rinjë për ID kartele

  Njoftohen studentët e rinjë te vitit akademik 2013/2014 në FIM se nga data 21.11.2013 deri me datë 27.11.2013 do të bëhet fotografimi për ID kartelë sipas këtij orari: 09:00 - 12:00 & 13:00 - 15:00, dhe sipas departamenteve ne vijim:

  Prodhimtari dhe Automatizim - Bachelor - 21.11.2013 (e ejte)
  Termoteknikë dhe Termoenergjetikë - Bachelor - 22.11.2013 (e premte)
  Konstrukcion dhe Dizajnim - Bachelor - 25.11.2013 3 (e hënë)
  Komunikacion - Bachelor - 26.11.2013 (e martë)
  Mekatronika - Bachelor - 27.11.2013 (e mërkurë)

  Te gjita departamentet - Master - 29.11.2013 (e premte)

  Fotografimi bëhet në zyren 407.
  Studentët me vete duhet të kenë leternjoftimin, si dhe duhet të i përmbahen orarit të lartëcekur pasi që jashtë këtij orari nuk do të mundë të fotografohen.


   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567