Fotografimi për ID kartelë i studentëve të rinjë 2014/2015 të cilët nuk kanë mundë të fotografohen

    Njoftohen studetntët Master dhe Bachelor te viti akademik 2014/15 të cilët nuk e kanë kryer fotografimin deri tash se mundë të fotografohen me 17.12.2015 (e mërkure) dhe 18.12.2015 (e enjte) nga ora 10:00 - 12:00 dhe nga ora 13:00 - 15:00. Jashtë këtij termini nuk do të ketë fotografime per ID kartelë.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567