Vendimi i Senatit për shpalljen e zgjedhjeve për zgjedhjen e pesë (5) anëtarëve të Këshillit Drejtues të UP-së nga radhët e personelit akademik të UP-së

    Senati i Universitetit të Prishtinës,në mbledhjen e datës 1.6.2015, bazuar në nenin 19 pika 1 të statuti dhe të nenit 17-24 të Rregullores së punes së Senatit nr. 1/131 të datës 1.6.2015 merr vendim.

    Shkarko vendimin këtu
    Kandidimi do të bëhet nga data 15 qershor deri më 25 qershor 2015.


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
22 232425262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234