Çfarë është testi TOEFL

  Qendra për Zhvillim të Karrierës e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” në bashkëpunim me Qendrën e Trajnimeve “YES Kosova” organizon aktivitetin “Kupto çdo gjë rreth testit TOEFL”.
  Përveç prezantimit rreth testit TOEFL, 30 studentë do të kenë mundësinë të testohen falas dhe të kuptojnë nivelin e tyre të njohjes së gjuhës angleze. 
   
  3 Tetor 2013 (e enjte), ora 13h
  Amfiteatri i Madh
  Biblioteka Kombëtare e Universitare e Kosovës
   
  Filloni vitin e ri akademik me informata të dobishme për ju!

   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567