Afati i provimit - Nëntor 2019

    Afati i provimit Nëntor 2019 mbahet në datat 29.11.2019 dhe 06.12.2019. Të gjitha provimet fillojnë në ora 09:00.
    Më 29.11.2019 mbahen provimet e semestrave tek, ndërsa me 06.12.2019 mbahen provimet e semestrave çift.
    Paraqitja e provimeve bëhet në datat  22.11.2019 - 27.11.2019. Studentët mund të paraqesin jo më shumë se dy provime.

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26272829301
23 45 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345