Afati i provimeve Nëntor 2020

    Afati i provimeve Nëntor 2020 mbahet në datat 11.12.2020 provimet e semestrave tek dhe 18.12.2020 provimet e semestrave çift.
    Të gjitha provimet fillojnë në ora 10:00.

    Paraqitja e provimeve bëhet në datat  30.11.2020 - 04.12.2020 ora 16:00. Studentët mund të paraqesin jo më shumë se dy provime.

    Në termine tjera nuk mund të mbahen provime për shkak te lirimit te hapësirave për dy Fakultetet tjera FIEK dhe FN.   

    Provimet do të organizohen duke respektuar rekomandimet dhe udhëzimet e IKSHP, duke përdorur maskat dhe ruajtur distancën fizike 1.5 - 2m, nga ana e studentëve dhe personeli akademik. 


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567