Afati i provimeve - Prill 2019

  Afati i prillit 2019 mbahet ne datat 19.04 dhe 26.04.2019. Studentet mund te paraqesin deri ne 2 provime.

  Me 19.04.2019 (e premte) mbahen provimet e semestrave tek. Provimet fillojnë në ora 09:00.
  Provimi nga lënda Hidraulika dhe Termodinamika mabhet nga ora 12:00.
  Provimet nga lendet Gjuhe frenge I dhe II fillojne ne ora 17:00.
  Provimi nga lënda Optimalizimi i Proceseve Industriale mbahet nga ora 15:00.

  Me 26.04.2019 (e premte) mbahen provimet e semestrave çift. Provimet fillojnë në ora 09:00.
  Provimi nga lenda Matematika 1 mbahet me 26.04 ora 13:00.

  Paraqitja e provimeve behet ne datat 10.04.2019 - 15.04.2019 ora 16:00.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567