Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë dhe profesoret e lëndëve të vitit të parë se nga data 20.03.2012 e marte deri me datë 25.03.2012 do të bëhet fotografimi për prodhimin e ID kartelave t...

Më shumë
 • LAJMËRIM

  Lajmërohen studentët e studimeve MASTER, se Provimet nga lëndët:
       CIM,
       MENAXHIMI I KUALITETIT dhe
       PËR...

  Më shumë
 • Lajmet 657 deri 664 (prej 671)
   |<  <  75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  4 567 8910
  11 12 1314151617
  18192021222324
  25262728293031
  1234567