Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë dhe profesoret e lëndëve të vitit të parë se nga data 20.03.2012 e marte deri me datë 25.03.2012 do të bëhet fotografimi për prodhimin e ID kartelave t...

Më shumë
Lajmet 625 deri 632 (prej 640)
 |<  <  71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80  >  >| 

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29 301234
5 678 91011
12131415161718
19202122 232425
26 27 28 2930311
2345678