Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë dhe profesoret e lëndëve të vitit të parë se nga data 20.03.2012 e marte deri me datë 25.03.2012 do të bëhet fotografimi për prodhimin e ID kartelave t...

Më shumë
 • LAJMËRIM

  Lajmërohen studentët e studimeve MASTER, se Provimet nga lëndët:
       CIM,
       MENAXHIMI I KUALITETIT dhe
       PËR...

  Më shumë
 • KONKURS PLOTËSUES

 •       Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë të gjen...

  Më shumë
 • Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet ...

  Më shumë

 • Rezultatet përfundimtare të provimit pranues 2011/2012 - FIM

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për vitin akademik 2011/2012 - FAKULTETI I INXHINIERISË MEKANIKE

  Më shumë
 • UP shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011

  Në bazë të Vendimit të Këshillit Drejtues, të datës 18.11.2010, Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011.
  Bursa universitare do...

  Më shumë
 • Lajmet 537 deri 544 (prej 546)
   |<  <  60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  28293031 123
  4 56 78910
  11121314 151617
  18192021222324
  2526272829301
  2345678