Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë të gjen...

Më shumë
 • Rezultatet përfundimtare të provimit pranues 2011/2012 - FIM

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për vitin akademik 2011/2012 - FAKULTETI I INXHINIERISË MEKANIKE

  Më shumë
 • Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet ...

  Më shumë

 • UP shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011

  Në bazë të Vendimit të Këshillit Drejtues, të datës 18.11.2010, Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011.
  Bursa universitare do...

  Më shumë
 • Thirrje për aplikim për bursa

  CALL FOR SCHOLARSHIPS AT THE ERASMUS MUNDUS PROGRAM - WOP-P - Master on Work, Organizational and Personnel Psychology  (2011-2012)
  (SCHOLARSHIPS FOR STUDENTS AND SCHOLARS)
  Take adv...

  Më shumë
 • Lajmet 529 deri 536 (prej 537)
   |<  <  59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  301 23456
  78 9101112 13
  14 1516 17 181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910