Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë të gjen...

Më shumë
 • Rezultatet përfundimtare të provimit pranues 2011/2012 - FIM

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për vitin akademik 2011/2012 - FAKULTETI I INXHINIERISË MEKANIKE

  Më shumë
 • Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet ...

  Më shumë

 • UP shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011

  Në bazë të Vendimit të Këshillit Drejtues, të datës 18.11.2010, Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011.
  Bursa universitare do...

  Më shumë
 • Thirrje për aplikim për bursa

  CALL FOR SCHOLARSHIPS AT THE ERASMUS MUNDUS PROGRAM - WOP-P - Master on Work, Organizational and Personnel Psychology  (2011-2012)
  (SCHOLARSHIPS FOR STUDENTS AND SCHOLARS)
  Take adv...

  Më shumë
 • Njoftime të fundit nga Asociacioni Rondine Citadella Della Pace

  Të gjithë kandidatët të cilët tanimë kanë aplikuar online për bursën e Asociacionit Rondine Citadella Della Pace në adresën elektronike, duhet të paraqiten në amfiteatrin 105 në hapësirën e Dek...

  Më shumë
 • Lajmet 513 deri 519 (prej 519)
   |<  <  56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 >  >|

  Arkiva e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  2627 282930311
  2 3 45678
  91011 12 131415
  16171819202122
  23242526272829
  30123456