Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë dhe profesoret e lëndëve të vitit të parë se nga data 20.03.2012 e marte deri me datë 25.03.2012 do të bëhet fotografimi për prodhimin e ID kartelave t...

Më shumë
 • LAJMËRIM

  Lajmërohen studentët e studimeve MASTER, se Provimet nga lëndët:
       CIM,
       MENAXHIMI I KUALITETIT dhe
       PËR...

  Më shumë
 • KONKURS PLOTËSUES

 •       Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë të gjen...

  Më shumë
 • Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet ...

  Më shumë

 • Lajmet 601 deri 608 (prej 612)
   |<  <  68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  2930 1 2345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112
  3456789