Raportet për angazhim të bashkëpuntorëve të jashtëm për ligjërata dhe ushtrime për vitin akadmik 2017/18

    Raportet për angazhim të bashkëpuntorëve të jashtëm për ligjërata dhe ushtrime për vitin akadmik 2017/18, mund ta gjeni në linkun e më poshtëm:

    Raportet
    Vendimet e Këshillit të Fakultetit

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 567 8910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678