Njoftim për shtyrjem e provimit nga lënda Elektroteknika

    Me kerkese te mbi 70 studenteve dhe profesorit te lendes Provimi nga Elektroteknika shtyhet per daten 15.02.2018 ora 13.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728293031
12 34 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
2930311234