Njoftim për shtyrjem e provimit nga lënda Elektroteknika

    Me kerkese te mbi 70 studenteve dhe profesorit te lendes Provimi nga Elektroteknika shtyhet per daten 15.02.2018 ora 13.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 567 8910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678