Njoftim për rihapjen e SEMS per paraqitje te provimeve

    Për shkak të numrit të madh të kërkesave nga studentët dhe afatet shume afer njeri tjetrit të Hënën më 18.06.2018 do të rihapet SEMS për paraqitje të provimeve prej ores 08:00 deri 16:00.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 567 8910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678