Njoftim për punësim

    Kompania AUTOPASION shpk, e cila mirret me shitje me shumicë për autopjesë, vajra, goma dhe bateri kërkon ti punësoj 2 - 3 student/e fillimisht si praktikant e më pas të rregullt.

    Kushtet duhet të jetë apsolvent dhe të ketë njohuri nga lëmia e Automjeteve Po ashtu përparësi kanë edhe studentat nga rrethi i Prizrenit

    Pozita: Agjent shitje për Autopjesë.

    Për aplikim duhet të dërgoni CV në e-mail adresën: [email protected] dhe poashtu e vendosni në cc: Prodekanin Shpetim Lajqi ne email:[email protected]

    Aplikimi mund të bëhet deri më 11 Maj 2018.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
3012 3 456
78910 111213
14 1516 17181920
21222324252627
28293031123
45678910