Njoftim për punësim

    Njoftohen studentët se kompania N.T.SH. "ENEPACK" në Prishitnë kërkon të punësoj një studentë të vitit të tretë nga drejtimi Mekatronikë, Prodhimtari dhe Automatizim ose Inxhinieri Industriale dhe Menaxhment.

    CV dhe noten mesatare duhet ta dergoni ne email tek Prodekani Prof.Ass.Dr Shpetim Lajqi [email protected] më së largu deri më 18 Prill 2018.

    Kriteret për punësim janë Nota mesatare dhe Vendbanimi.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 567 8910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678