Ndërrim orarit për disa provime për programin SER

    Me kerkese te studenteve, si dhe per shkak te mosakreditimit te programit SER, lajmerohen studentet e programit SER se ndryshon orari i mbajtjes se provimeve per afatin shtator per keto lende:

    Provimi nga lenda Mekanika Teknike I mbahet me 5 shtator, ora 9:00.

    Provimi nga lenda Matematika II mbahet me 7 shtator, ora 9:00.

    Ne rast se studentet nuk i kalojne keto provime, nuk mund te hyjne me ne keto provime gjate afatit shtator 2017.Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
30 3112345
6 7 8 9 101112
13 141516171819
202122 23242526
27282930123
45678910