N.N.Tregtia kërkon të punësoj një inxhinier Master dhe një inxhinier Bachelor

  Në kuadër të bashkëpunimit me Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike, kompania N.N. TREGTIA kërkon të punësojë
  - Një Inxhinier të diplomuar, Master të Inxhinierisë Mekanike
  - Një Bachelor të Inxhinierisë Mekanike
  Kandidatët duhet të kanë njohuri nga fusha e Instalimeve makinerike në ndërtesa.
  Kandidatët e interesuar të paraqiten drejtëpërdrejt në zyret e kompanisë TREGTIA:
  Adresa: Magjistralja Prishtinë - Fushë Kosovë
  ose
  Tel: +381 38 601 028
  Mob: +377 44 158 794
  E-mail: [email protected]  Dr.sc. Ahmet Shala


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2930 31 1 234
567 8 91011
1213 1415 161718
19 202122232425
2627281234
567891011