Lista e aplikuesëve në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike për vitin akademik 2017/18

  Listat e aplikuesëve në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike për vitin akademik 2017/18, mund ti gjeni sipas programeve të studimit më poshtë:

  * Prodhimtari dhe Automtizim  (Amfiteatri 411)
  * Termoenergjetika dhe Energjia e Ripërtëritshme (Amfiteatri 414)
  * Komunikacion dhe transport (Amfiteatri 408)
  * Mekatronikë (Amfiteatri 411)
  * Inxhinieria Industriale dhe Menaxhmenti (Amfiteatri 408)

  Vërejtje: Neser më 19.07.2017 mbahet provimi pranues prej ores 15:30 - 17:30. Aplikantët të paraqiten më herët tek Fakulteti dhe të kenë me vete Letërnjoftimin dhe konfirmin e aplikimit ( kur i kanë dorëzuar dokumentet i kanë marrë konfirmimet).

  Pozicionet nëpër salla ku mbahet provimi pranues do të jenë në listat e ngjitura në hyrje të Fakultetit.

  Provimi pranues mbahet nga lënda e Matematikës.

  Ju dëshirojm suksese në provimin pranues të gjithë aplikantëve.Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2627281234
56 7891011
1213 1415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678