Ligjeratë e Ministrit të Inovacionit Besim Beqaj

    Të Nderuar,

    Ftoheni të merrni pjesë në ligjeratën informuese të Ministrit të Inovacionit Zt. Besim Beqaj, më 01 Shkurt 2018, salla 440 ora:10:00.
    Tema: Themelimi i Qendrave Inovative dhe mundësia e bashkëpunimit të FIM-së me këto Qendra.

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2930 31 1 234
567 8 91011
1213 1415 161718
19 202122232425
2627281234
567891011