Lajmërim për ligjërata

    Për shkak te festave të fundvitit, mësimi fillon prej të Mërkurës 04.01.2017, andaj Gëzuar Festat e fundvitit! Paqja, suksesi dhe harmonija qofshin me ju dhe familjet tuaja!

    Nga Dekanati i FIM,


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
3031 12345
678 9101112
1314 1516171819
2021 2223242526
272812345
6789101112