Lajmërim për ID Kartela

    Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë BACHELOR dhe MASTER për vitin akademik 2017/2018, të të gjitha drejtimeve se  ID kartelat mundeni me i marrë tek shërbimi i studentëve çdo dite pune me palë.

    Me veti të keni leternjoftimin për identifikim.
Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2627281234
56 7891011
1213 1415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678