Lajmërim për ID Kartela

    Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë BACHELOR dhe MASTER për vitin akademik 2017/2018, të të gjitha drejtimeve se  ID kartelat mundeni me i marrë tek shërbimi i studentëve çdo dite pune me palë.

    Me veti të keni leternjoftimin për identifikim.
Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 567 8910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678