Lajmërim

    Lajmërohen studentët dhe profesorët se mësimi në semestrin veror  2017/2018 fillon të Premtën, më datë 16.02.2018.

    Orari mund ta gjeni duke klikuar këtu.

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2930 31 1 234
567 8 91011
1213 1415 161718
19 202122232425
2627281234
567891011