Informim

     Sot me datë 06.09.2017, në ambientet e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike, diplomoi studentja Uresa Mustafa, në programin Inxhinieri Industriale dhe Menaxhment duke u bërë kështu inxhinieria e parë e diplomuar nga ky drejtim në Kosovë. Ajo shtjelloi temën "Çertifikimi me CE për konstruksionet e çelikut sipas BS EN 1090".
    Menaxhmenti i fakultetit i uron Uresës marrjen e titullit Bsc i Inxhinierisë Mekanike - Inxhinieri Industriale dhe Menaxhment, dhe ngjarje të tilla ne Fakultet të kemi sa më shumë.
     
    Sot me datë 11.09.2017, diplomoi studentja e radhës Lendrita Jasiqi, në programin Inxhinieri Industriale dhe Menaxhment.

    Menaxhmenti i Fakultetit i uron Lendritës marrjen e titullit Bsc i Inxhinierisë Mekanike - Inxhinieri Industriale dhe Menaxhment.

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 567 8910
1112 13 14151617
18 192021222324
2526272829301
2345678