Bursa në Gjermani nga Unioni i Bizneseve Shqiptare ne Gjermani dhe OEGJK

  Të nderuara studente të universiteteve publike të Republikës së Kosovës,

  Është shpallur konkursi për bursa!
  Afati i fundit për aplikim është deri me datën 20.09.2017.

  Ju lutem ta shpërndani ketë mundësi shumë të mirë, e cila ofrohet nga Unioni i Bizneseve Shqiptareve ne Gjermani që tri vite me radhë në bashkëpunim me Odën Ekonomike Gjermano-Kosovare, për t’ju ndihmuar studenteve që të kenë mundësi t’i përfundojnë studimet Bachelor me sukses.
  Në konkurs mund të paraqiten vetëm studente, pasi Unioni i Bizneseve Shqiptare dhe Gjermane, nëpërmjet këtij projekti synon të përkrahë arsimimin e vajzave dhe fuqizimin e tyre.
  Kriteret që duhet t’i plotësoni mund t'i gjeni në postimet më poshtë në këtë faqe zyrtare të OEGJK-së.

  Aplikacioni

  Konkursi


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728293031
12 34 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
2930311234