Afati i provimeve - Prill 2018

    Afati i prillit mbahet ne datat 23.04 dhe 26.04. 2018. Studentet mund te paraqesin deri ne 2 provime.

    Me 23.04. 2018 (e hene) mbahen provimet e semestrave tek. Provimet fillojnë në ora 14:00.  Perjashtim ben provimi Matematikë I, mbahet me 26.04. 2018 (e enjte) ora 17:00.

    Me 26.04. 2018 (e enjte) mbahen provimet e semestrave çift. Provimet fillojnë në ora 17:00.

    Paraqitja e provimeve behet deri me datë 21.04.2018.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627 282930311
2 345 678
9101112 131415
16 1718 19 202122
23242526272829
30123456