Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë të gjen...

Më shumë
 • Rezultatet përfundimtare të provimit pranues 2011/2012 - FIM

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për vitin akademik 2011/2012 - FAKULTETI I INXHINIERISË MEKANIKE

  Më shumë
 • Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet ...

  Më shumë

 • Thirrje për aplikim për bursa

  CALL FOR SCHOLARSHIPS AT THE ERASMUS MUNDUS PROGRAM - WOP-P - Master on Work, Organizational and Personnel Psychology  (2011-2012)
  (SCHOLARSHIPS FOR STUDENTS AND SCHOLARS)
  Take adv...

  Më shumë
 • UP shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011

  Në bazë të Vendimit të Këshillit Drejtues, të datës 18.11.2010, Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2010/2011.
  Bursa universitare do...

  Më shumë
 • Lajmet 353 deri 360 (prej 361)
   |<  <  37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «shkurt»
  MaEnPrShDi
  2930 31 1 234
  567 8 91011
  1213 1415 161718
  19 202122232425
  2627281234
  567891011